.

.

Студио Винвуд студио „Сакура Loveубов“ мода и глам wallидни уметности платно печатење - розово, бело, 30 20

Студио Винвуд студио „Сакура Loveубов“ мода и глам wallидни уметности платно печатење - розово, бело, 30 20

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сакура Лав, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова печатење на ликовно платно од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декора. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален ориентација Дизајн на мода со модна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'Sakura Love' Mase and Glam Wall Art Canvas Print - розова, бела, 30 "x 20".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата