.

.

Женска возрасна долна облека ноќта чипка чипка бебешка хемија со G-жичар

Женска возрасна долна облека ноќта чипка чипка бебешка хемија со G-жичар

DEN 255.68

Количината на стоката
Това е достапна

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси. Направено да биде удобно и пригодно, нашата линија на долна облека Aerusi е нерититантна и мека за кожата. Мора да има за оние приватни и лични средби. Со повеќе селекции што треба да изберете, ќе бидете сигурни дека ќе го пронајдете тоа совршено носење за таа незаборавна ноќ. (Идеално за типови на тенок до средно тело, ве молиме разгледајте ги нашите информации за големината за да обезбедите купување на точна вклопување!) Чиста цветна чипка од Babydoll Chemise со лента за лак и трим. Вклучена е чиста чипка g-string thong долна облека. Истегнување цветна чипка одговара на повеќето облици на телото. Прилагодливите ленти овозможуваат безбедно вклопување. Секси и забавно за носење, тоа е суштинско парче во вашата секси гардероба. Направено со висок квалитет на нов материјал за удобно носење. Биста на чипка : 28-32 инчи. Должина на хемијата : 30 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата