.

.

Американска честитка за роденденска картичка за птици за ќерка со сјај

Американска честитка за роденденска картичка за птици за ќерка со сјај

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете ја вашата прекрасна ќерка на нејзиниот роденден! Оваа роденденска честитка има живописни птици и цветни уметнички дела со пенливи златни сјајни украси и метална вратоврска за златен кабел. Шарениот дизајн и топлата порака продолжуваат на вметнување стихови во внатрешноста на картичката, известувајќи ја колку е посебна. Тоа е совршен начин да ја потсетите колку е посебна! Надворешна порака : ќерка, имате начин да го споделите вашето срце што е толку убаво, уникатно своја .. внатре во пораката : Ви посакувам роденден што ја слави секоја прекрасна работа за вас и ве потсетува колку сте посебни . ова Поздравата картичка се одликува со живописна птица и цветни уметнички дела со пенливи златници за сјајни сјајни и метална вратоврска за златен кабел. Вклучен плик. Прославете ја вашата прекрасна ќерка на нејзиниот роденден и кажете ја колку е ценета и сакана. Шарениот дизајн и топлата порака продолжуваат на вметнување стих во внатрешноста на картичката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата