.

.

Лесни улични ласкави вечерни сандали

Лесни улични ласкави вечерни сандали

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерната категорија. Ласкањето е сигурно дека ќе ја покаже ногата и ќе го заврши вашиот изглед за таа посебна пригода. Подготвена влошка. Необичен вечерен стил. Заден патент за лесно вклучување/исклучување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата