.

.

Еленс стади на машка машка палета на пети Оксфорд С.У.П.Р.О. 2. Меморија пена кожа класична удобност Оксфорд

Еленс стади на машка машка палета на пети Оксфорд С.У.П.Р.О. 2. Меморија пена кожа класична удобност Оксфорд

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Не мора да ја компромитирате удобноста за да изгледате одлично. Чевлите за серии на елени „Stags Walkmaster“ ќе бидат вашето тајно оружје, дозволувајќи ви да се чувствувате и да изгледате како милион долари. Супериорна удобност : Одликувајќи се со супер лесен гумен дно, овие ќе бидат најудобните чевли во вашиот репертоар. Висококвалитетниот чорап за влошка е направена од TPE, материјал што може да се рециклира познат по издржливост и амортизирање. Класичната шема на чипка на Оксфорд овозможува лесно персонализирано вклопување . S.U.P.R.O 2.0 внатре, отфрлање на вода надвор : Ние го ажуриравме нашиот познат S.U.P.R.O Sock за нова ера. Високо еластично мешано соединение на Ева соединение се наоѓа под заздравувањето и предниот дел за дополнителна апсорпција на шок и совршена рамнотежа. Комбинирајте го тоа со отфрлање на вода и имате најудобен пар чевли за секој ден во годината . разноврсна и стилска : богатите кожни гореки имаат рафиниран изглед што ќе работи со сè, од фармерки до костум. Заварувањето на обврзување со зашивање на контраст им дава на овие чевли поп што го сакате без да го претерате . Спецификации и детали : Овој чевли има кожа горниот дел. Меморија за пена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата