.

.

Мандаринска портокалова затворена клупа на отворено, Бристол

Мандаринска портокалова затворена клупа на отворено, Бристол

DEN 2719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Блескавата боја го привлекува вниманието и го подобрува стилскиот изглед на ансамблот за внатрешен двор. Светла и празнична, оваа перница на отворено клупа создава експресивен акцент или ансамбл на забавен простор покрај базенот или внатрешен двор. Оваа прекрасна перница е исполнета со рециклирано влакно и завиткано во ткаенина која нуди непроценлива заштита од УВ зраците за да се спротивстави на бледнее и е отпорен на влага за искуство без мувла. Оваа перница за сите временски услови може да се користи во затворено или надвор. Мандаринска портокалова затворена/отворена клупа перница, Бристол.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата