.

.

КОМО КАМО КАМО КАМО ЦРНА ЦИРКОНИУМ прстен со полирани рабови и вклопување на лукс удобност

КОМО КАМО КАМО КАМО ЦРНА ЦИРКОНИУМ прстен со полирани рабови и вклопување на лукс удобност

DEN 639.68

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од црн циркониум, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Mossy Oak Bottomland Memo Camo Black Circonium прстен со полиран рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секој повремена даб маскирна маскира, ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата е направена од црн циркониум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата