.

.

Познати розови јуниори плус големина тексас јакна

Познати розови јуниори плус големина тексас јакна

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Класичниот, сезонски слој е тука за да остане. Денимската јакна на славната личност е супер-кул со опуштено вклопување и искривена полите за покачен, добро облечен изглед. Изработена во удобна мешавина од памук со малку истегнување, можете да ја спарите оваа јакна Jeanан назад во вашата омилена облека за совршен допир што ве носи од ден на ноќ и пошироко. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Modern. Тежина : Средна тежина. Должина : хитови на колковите. Затворање : Затворање на копчето однапред. Ракави : Долго. Џебови : 2 предни џебови; 2 џебови на градите на градите ги држат најважните работи. Карактеристики : исфрлен полите. Плус тексас јакна на јуниори од славна личност Пинк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата