.

.

Ушер - Омг wallиден постер, 22.375 34

Ушер - Омг wallиден постер, 22.375 34

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој меѓународен постер на usherидот ОМГ - ОМГ е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Usher - ОМГ wallидни постери Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Клип за постери вклучува две 24 "Пластични шини со блиско ниво со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентични, официјално лиценцирани уметнички дела. Постери Димензии : 22.375" x 34 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата