.

.

Safavieh Mamie 32. in. H h Свеќник за свеќи, крем, сет од 2

Safavieh Mamie 32. in. H h Свеќник за свеќи, крем, сет од 2

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Димензии на артикалот : 15 in. W x 15 in. D X 32.5 in. H Сијалици Вклучени : 2 Домашен декор стил : Рустична количина Вклучена : Сет од 2 современ дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Лесно за чистење и одржување. Потребно е малото собрание. Боја : крем. Боја во сенка : Оф-бела. Димензии на артикалот : 15 in. W x 15 in. D X 32.5 in. H. Изработена со смола. Материјал за сенка : 100% памук. Висина на сенка : 10 инчи. Харп Боја : Сребрена. Висина на харфа : 7,5 инчи. H. Боја на кабелот : светло сива. Должина на кабелот : 60 во . Димензии на телото на ламбата : 7,25 in. W x 7.25 in. D x 20,5 in. H. Приврзување Димензија : 60 ​​во . Сертификација на ламби : UL. Тип на основна сијалица : E26. Механизам за прекинувач : Ротари прекинувач. Вклучен вид на сијалица : CFL. Макс Wattage : 13 W. Лумен : 830. Количина на светилки : 2. Додатоци во фотографијата (ите) во стилот на живот не се вклучени. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои артикли може да се разликува малку . Пред да исчистите каква било сенка или тела за ламби, исклучете го изворот на енергија. Избришете со мека, сува крпа. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата, бидејќи тие можат да ја оштетат финишот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата