.

.

Мисури Тигерс духовна рамка за фотографии

Мисури Тигерс духовна рамка за фотографии

DEN 2559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете омилена фотографија во нашата рамка за фотографии со духови со духовното лого на вашето училиште за музеј-квалитетен матки. Има хоризонтална фотографија од 5 до 7 инчи. Обликувањето е направено дрво и има сатен финиш на махагони. Целокупната големина на рамката е 9-5/8 за 11 5/8 инчи. Рамка за фотографии со фотографии во Мисури Тигерс (хоризонтална) : официјално лиценциран колегиум производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата