.

.

Студиото Карастан Студио Wanderlust nahe Area reg

Студиото Карастан Студио Wanderlust nahe Area reg

DEN 1758.40

Количината на стоката
Това е достапна

Одликувајќи се со избледен печатење на медалјон во тон на накит, во студиото Карастан Студио Wanderlust Nahe Area има временски изглед и додава задебелен допир на просторите за живеење. Килимот има мек купол од 0,39-инчи, кој е машински ткаен за издржливост. Одил од полиестер за миленичиња отпорни на дамки, обезбедува лесна грижа и се конструирани од 100% пластични шишиња рециклирани со пост-потрошувачи за еко пријателство. Изберете од достапни бои. Направено од 100% полиестер (Еверстранд ПЕТ). Машинска ткаена, исечена купот. Висина на купот : 0,63 ин. Вашиот избор на достапни големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата