.

.

Балистичка јакна за момчиња во Урбана Република со поштенски аспиратор и обвивка за Шерпа, големини 4-18

Балистичка јакна за момчиња во Урбана Република со поштенски аспиратор и обвивка за Шерпа, големини 4-18

DEN 527.20

Количината на стоката
Това е достапна

Неговата гардероба за ладно време станува уште поладна со балистичката јакна на Урбаната Република. Аспиратор на факсот Шерпа додава топол и стилски слој на неговата надворешна облека. Одвојлив аспиратор. Долги ракави. Предвремено копче Фронт. 6 џебови. Поставата за факс Шерпа. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Балистичка јакна со Zip Off Hood & Faux Sherpa постава за момчиња од Урбана Република.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата