.

.

Baretraps Women'sенски Даник пети јамка на глуждот, сандал

Baretraps Women'sенски Даник пети јамка на глуждот, сандал

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Baretraps Daniqu ќе биде ваша сандала на отворено оваа сезона! Овој спортски изглед има прилагодливо затворање на кука и јамка, еластични ленти и карактеристика на пети за да ги одржувате нозете удобно на место во текот на целиот ден. Ултра-амортизираниот Baretraps Rebound Footbed исто така го има најновиот во технологијата за удобност- антимикробно слој за контрола на мирис, отпорна на лизгање на надворешната страна и реактивен енергетски систем кој ќе обезбеди стабилност и дополнителен PEP во вашиот чекор! Каиш за кука и јамка. Лесна надворешна плоча на TPR. Повратна нога за удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата