.

.

Jeanан на Wrangler Boys Fight Fit

Jeanан на Wrangler Boys Fight Fit

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Право на Wrangler Boys на Jean Classic Wrangler® фармерки во совршена големина за вашиот млад човек. Класичното детали за Wrangler се среќава со вистински модерен изглед со стајлингот со пет џеб на овие директно вклопувачки фармерки за момчиња. Разновидните миења на тексас и трајната конструкција на памук-мешавина го прават овој стил совршена опција за обични, секојдневни облеки. Одликувајќи се со лента за прилагодување на половината со додадена заштита од нотка, фармерките на Wrangler Boys, Mastimize удобност со спречување на затворањето на копчето да копаат во неговата кожа. Директно одговара. Редовно седиште и бутина; права нога. Седи на природен половината на средниот пораст. 99%памук / 1%спандекс. Стил# 5 WNBWTD.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата