.

.

Чудо нација момчиња графички пливање стебла, UPF 50+, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња графички пливање стебла, UPF 50+, големини 4- & хаски

DEN 159.68

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени. Поставете. Пливаат. Тој ќе направи прскање во овие забавни стебла за пливање од Wonder Nation, во кој има смело печатење и комплетно со УВ заштита од штетните зраци на Сонцето. Исклучиво на и. Полето од половината со половина еластично затворање на грбот и цртеж на табулаторот за себе. Faux Front J-Fly. Поштенски џеб на десната нога. Ткаенина со 4-насочна ткаенина за истегнување. Докажано дете тешко : дизајнирано со заштита од 50+. Шел : 90% полиестер/10% спандекс; 100% полиестерска мрежа кратка лагер. Машина за перење. Увезени. Графички пливање на момчињата со UPF од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата