.

.

Училишната униформа на момчињата за чудо нација Супер мека панталони со рамни предни панталони, пакет со вредност, големини 4-16

Училишната униформа на момчињата за чудо нација Супер мека панталони со рамни предни панталони, пакет со вредност,

DEN 263.68

Количината на стоката
Това е достапна

Наменето за удобност и издржливост, Училишните рамни предни панталони за момчиња Wonder Nation сега се достапни во сите нови супер меки памучни-спандекс-истегнување. Со беспрекорно засилено лепенка на коленото и третман на ослободување од дамки, се прават униформни панталони за чудо нација да изгледаат остри. Тој ќе изгледа одлично и ќе се чувствува пријатно цел училишен ден благодарение на отпорна на брчки, истегнување ткаенина. За да се обезбеди совршено вклопување секој пат, униформните панталони на Wonder Nation имаат и прилагодлива еластична лента за половината. Достапни исклучиво на Интернет во овие пакети со 2 пакувања, залихи на сите свои основни производи за училишна облека со Wonder Nation во продавницата за униформа! Wonder Nation Boys School Uniform Super Super Stright Twill Twill Flat Pantans, пакет со вредност од 2 пакувања : 98% памук, 2% спандекс. Панталони за момчиња. Супер-мека измислица за истегнување. Рамен фронт. Копче пред и патент летаат. Прилагодлива лента за половината. Две странични џебови. Две џебови за заварување. Достапно во разновидни бои одобрени од униформа. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали сувото, да се отстрани навремено, железото на најниско поставување колку што е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата