.

.

Aviaенски женски издигнат атлетски чевли

Aviaенски женски издигнат атлетски чевли

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте стилско и функционално парче обувки во женските чевли за жените во Авиа. Овие забавни ниски врвови ќе ве одржуваат пријатно во текот на целиот ден. Овој чевли има мемориска пена што ќе ви ја обезбеди потребната поддршка, без оглед на вашата дневна рутина. Фронт на чипка. Меморија од пена од пена за максимална удобност. Не-означување на надворешната страна на TPR за флексибилност и трајност. Поставата за дишење на мрежа. Синтетички горен и единствен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата