.

.

Sony Mobile Sony Xperia Play 4G MB паметен телефон, 4 LCD 854, GHz, Android 2. Gingerbread, 4G, сина

Sony Mobile Sony Xperia Play 4G MB паметен телефон, 4 LCD 854, GHz, Android 2. Gingerbread, 4G, сина

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Еднаш фантазија. Сега реалност. Неверојатни игри и полно работно 4 G Smart Phoneed супер ефикасен, 4 G андроид паметен телефон со двојна камера и Фејсбук во рамките на Xperia? Што ако исто така имаше вистински контроли за игри и многу игри оптимизирани специјално за тој паметен телефон? Sony Mobile Sony Xperia Play 4 G 400 MB паметен телефон, 4 "LCD 480 x 854, 1 GHz, Android 2.3 Gingerbread, 4 G, Blue 1 GHz брзина за обработка за да ги извршите апликациите на вашиот телефон. 400 MB вградена меморија за чување игри, апликации , видеа, песни и слики. 4 "Екранот овозможува лесна навигација на апликации, содржина и јасен приказ на медиуми. Висока резолуција 5.1 мегапикселна камера со задниот дел за фотографирање со врвен квалитет и правење видеа со вистинска HD боја. Андроид 2.3 ОС за джинджифилово со сите креативни и продуктивни алатки што ви се потребни за да обезбедите максимална употребливост. Вградената батерија нуди приближно. 8,41 часа континуирано време на разговор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата