.

.

Мажите за изведба на боксери со машка торбичка за летање, 4-пакет

Мажите за изведба на боксери со машка торбичка за летање, 4-пакет

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Доживејте ја крајната удобност со брифинзите за боксерски перформанси и 1 за мажи. Дизајниран со спортист на ум за супериорна удобност и вклопување, а1 обезбедува перформанси долна облека што секогаш испорачува. Оваа издржлива долна облека нуди дополнителна придобивка од супериорни можности за влага, сушење брзо додека ве одржува во текот на целиот тренинг. Покрај тоа, нашата ткаенина за перформанси на истегнување ја задржува својата форма за поддршка и удобност, додека дозволува целосен опсег на движење за секојдневно или активно абење. И 1 машка изведба боксер брифираат со торбичка за летање, 4-пакет. Престанете да ми се потите со ткаенина од ткаенина од ткаенина за да ве одржи ладно и суво. Ткаенина за перформанси на истегнување за движење и удобно вклопување. Супер мека еластична и 1 лого -лента за лого. Мрешката торбичка за летање за крајна вентилација и дишење. Тело : 90% полиестер, 10% спандекс, летање и торбичка : 100% полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата