.

.

Машки директни фармерки за истегнување

Машки директни фармерки за истегнување

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирање на тексас : фармерките со директно нозе на Изод се вашето ново одење! Изработени во ткаенина од памук, овие фармерки се истакнуваат со нивниот дизајн на тексас-совршен за кога сте во движење. Класичниот изглед на силуета со пет џебови и директни парови на силуета со нозете со вашите омилени графички маички и кошули со копчиња за разноврсен, удобен стил. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : исправен. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на појас. Машки фармерки со директни нозе од Изод.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата