.

.

Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

DEN 7918.08

Количината на стоката
Това е достапна

Енергетска стоп Предна и задна Z23 Дневен возач на јаглеродни влакна керамички сопирачки подлога и дупчат и склопена комплет за ротор WM76154. Инженерски за подобрување на перформансите на сопирањето на вашето секојдневно возило. Z23 керамичкото соединение со јаглеродни влакна на сопирачката значително ги подобрува перформансите на сопирањето. Дупчани и залепени ротори на перформанси за максимално ладење. Сребрен цинк дихромат позлата на роторите за да се заштити од 'рѓа и корозија. Вклучува дупчат и залепени ротори на сопирачката, влошни сопирачки Z23 и хардвер за инсталација. Fits : Buick Envision 2018-2016.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата