.

.

Време на играта Официјално MLB Baltimore Orioles Knuckle Ring

Време на играта Официјално MLB Baltimore Orioles Knuckle Ring

DEN 241.28

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е официјално лиценциран прстен за време на игра. Овој двоен прстен е направен од кастиран полиран Силвертон завршена легура на цинк. Врвот на рингот го има официјално лиценцираното лого на тимот, отпечатено во тимски бои. Големината на прстенот е 7/8. Големината на прстенот е 7/8 двоен прстен легура на цинк, полирана силвертон финиш Аризона Дијамандбекс, нож.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата