.

.

Без граници со кратки ракави на јуниори, четкана маица со вратот, пакувања, пакувања

Без граници со кратки ракави на јуниори, четкана маица со вратот, пакувања, пакувања

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дво-рефички! Оваа две пакувања со кратки ракави од без граници има V-врат и е совршен врвен пат за грешки или обични привлекувачи со пријателите. Направено од мека четкана ткаенина, оваа ти-врат-врата ве одржува удобно од ден на ноќ и совршено парови со фармерки или хеланки на атлетизмот за лежерен стил. Исклучиво на. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврст тон; четкана ткаенина. Маици со две пакувања на В-вратот на јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата