.

.

Бела Вита Ира-Итали Сандај Сандал

Бела Вита Ира-Итали Сандај Сандал

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Модерната Бела Вита Ира-Итали Сандал Сандал е распространет плакарот што ќе изгледа одлично со фустани, фармерки, шорцеви и ленти за здолништа со тока нуди прилагодлива мека стапало што нуди флексибилност и амортизирање на лошата инсолидација нуди удобна рачна надворешна надворешна боја. Women'sенска Бела Вита Ира-Италија рамна-страшна сандала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата