.

.

Атлетски чевли со ширина од ширина на ширина од ширина

Атлетски чевли со ширина од ширина на ширина од ширина

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прошетајте во Конфорт во атлетските чевли со ширина на чипка за машка ширина. Одликувајќи се со горниот дел со квалитетна кожа и човечки материјали, нозете ќе можат да дишат додека одите. Публиката на надворешната страна и ловениот јазик и јаката ќе обезбедат удобност на целиот ден. Достапна во црна боја; чипка или брзо затворање на ленти. Атлетски чевли со ширина на ширина од ширина од ширина од ширина од авија. Кожа и вештачки горниот дел. Перничена мида. Не-означување на дното. Стил на чипка. Подготвена јака и јазик. Достапно во чипка или брза лента. 43% кожа, 36% ПУ и 21% полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата