.

.

Гардероба DIY преносен силен и издржлив организатор на плакари, сина

Гардероба DIY преносен силен и издржлив организатор на плакари, сина

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако ви треба некој дополнителен простор за плакари за да ја одржувате вашата соба организирана, овој организатор на плакарот за правење е совршен производ за вас. Направено од водоотпорни трајни ткаенини и висококвалитетна неткаена ткаенина, овој организатор на плакарот е здрав и издржлив. Организаторот на плакарот има многу полици и има одделни области за свиткана облека и облека со закачалки. Организаторот на плакарот, исто така, располага со сина обвивка за доказ за прашина со патент, така што ќе можете да го затворите плакарот за да ја задржите облеката подалеку од прашина и мувла. Исто така, можете да го затворите плакарот кога посетителите ќе дојдат така што облеката и предметите се скриени, а не на обичен поглед. Плакарот DIY доаѓа со упатства за инсталација и е многу лесен за собирање. Овој организатор на плакари е задолжителен во секоја спална соба бидејќи заштедува простор, ги организира вашите работи, истовремено дозволувајќи им да бидат лесно достапни. Организатор за заштеда на простор : Големината на плакарот за складирање на гардероба е 59 "L x 17,75" W x 68,8 "H, голема големина за организирање на вашите простории и плакарот за прошетки . Пространа плакарот за складирање : 3 Роб за висечка облека и 7 полици за складирање ви нуди доволно простор и за вашата висечка облека и за преклопена облека . Специфициска ткаенина материјал : неткаени ткаенини. Конектори Материјал : ПП пластични конектори. Материјал за цевки : челична цевка. Големина на производот : 59 "x 17,75" x 68,8 ". Тежина : 11,2 lb . боја : сина. Содржина на пакетот : 1 x преносен плакар. 1 x настава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата