.

.

Британски витешки машки ултра оксфордска патика

Британски витешки машки ултра оксфордска патика

DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Машки британски витези Ултра се врати! Постигнете изглед на фрлање со овој стил на мода напред. Одликувајќи се со преден дел, класичното копче БК и везените логоа, овие патики мешаат гроздобер и современи одлики за најдобрите од двата света. Лесна перниче за влога за дополнителна удобност. Синтетичка кожа горната. Синтетичка гума од надворешната страна. Ретро обликувани чипка прстени. Поставата за дишење. Подготвена јака и јазик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата