.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете малку драма во вашата есенска гардероба со багажникот во Сире од Бринли Ко. Овој чизми со широкопојасен чизми е детален со веганска кожа и тенка потпетица на стилото за ретро-шик изглед. Подножјето со удобност од 4 мм TRU ™ стапало го комплетира дизајнот за перничето за вклопување. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата