.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Клучни карактеристики и придобивки : Супер -наполнети перформанси на перформансите на уникатен термички дизајн развиен од инженерите на ASUS, тетратката U45 е во состојба да спортува стандарден напон Intel Core i3 процесор, додека сè уште го одржува својот раскошен, рационализиран профил. Овие се веќе многу способни процесори самостојно, но Асус никогаш не бил задоволен со основните перформанси. Ексклузивниот супер хибриден мотор на ASUS ги турка над нивните конвенционални граници - осигурувајќи дека U45 ги извршува задачите интензивни на процесорот како игри и филмови со висока дефиниција без да пробие пот. И тоа го прави без да жртвува никаква стабилност!. Супер долг живот на батерии Урбан професионалец, постојано сте во движење и имате тетратка што може да остане во чекор со вас е од апсолутно значење. Затоа U45 нема една, туку две енергетски оптимизирачки технологии кои работат на концерт за да се осигурат дека тетратката останува да работи за неверојатно време! Супер хибриден мотор интелигентно ја намалува моќта кога тетратката извршува помалку барани задачи, додека автоматските префрлувања на технологијата NVIDIA Optimus помеѓу посветената графичка Ge Force и интегриран графички процесор за да одговараат на интензитетот на графиките што се изречени - осигурувајќи се дека не е унца на енергија е потрошен!. Супер тенок дизајн со суперлативни аудио можности за сите негови мултимедијални мускули, Asus U45 е зачудувачки елегантен. Елегантен четкан алуминиумски капак го задржува исто така светло. И покрај нејзината тенок, аудио што го испорачува U45 е далеку од слаб. Напротив, еден пар звучници за лансирање на Altec, надополнети со SRS Premium Sound Technology, произведува целосна аудио-верност со висока верност што ќе го тантализира највисокото на слушателите . Што е вклучено : ASUS U45 JC-A2 B. 8-клеточна батерија. Адаптер за напојување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата