.

.

Pantssaver Custom Fit Car Floor Mats For Chevrolet Tahoe 2017, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска репресија на пластика, црна

Pantssaver Custom Fit Car Floor Mats For Chevrolet Tahoe 2017, компјутер, целата временска заштита за возила,

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили. Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set for Chevrolet Tahoe 2017 : Дизајнирано точно одговара на сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на подот на вашиот Chevrolet Tahoe, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко жлебна канална вода, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на временски услови ПВЦ, панталони без панталони БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76ã ° F (-60Ã ° C) . Не-лизгање : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржите МАТ во место без оштетување на вашето возило тепих . направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата