.

.

Едноставно календар на Адвент на платно од Дејзи во торба за зелени алишта

Едноставно календар на Адвент на платно од Дејзи во торба за зелени алишта

DEN 238.24

Количината на стоката
Това е достапна

Направете го вашиот одмор весел и ох толку светло со торба за перење на календарот за доаѓање од нашата колекција „Скокни за радост“. Без разлика дали собирањето алишта или барате вреќа за Дедо Мраз за подароци, оваа торба за влечење со цврста лента ќе ја заврши работата! Оваа колекција вклучува отпечатоци и обрасци со моќ да ве наполни со празничен дух! Едноставно календар на Адвент на Дејзи 28 x 36 инчи зелена торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата