.

.

Marvel Comics TV - наметка и гуска - прифаќајте постер за wallидови, 14.725 22.375

Marvel Comics TV - наметка и гуска - прифаќајте постер за wallидови, 14.725 22.375

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Трендс Меѓународен ТВ Марвел стрипови ТВ - Наметка и Дагер - прифаќањето на wallидот е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендс Интернационал Марвел стрипови ТВ - Наметка и Дагер - Прегрнете ги постерите за постери на wallидовите Постери имаат премиум сатенска завршница што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата