.

.

Цветно меко бело ткиво на лицето на лицето 8. F100

Цветно меко бело ткиво на лицето на лицето 8. F100

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дво-, бели ткива на лицето. Големина на листот : 8,50. Листови/кутија : 100.00. Кутии/случај : 30.00. Овој производ е произведен од овластен MBE (бизнис во сопственост на малцинства). Продаден како 30/картон. Цветно меко бело ткиво на лицето 2 ply 8,5 x F100.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата