.

.

ЕВ од Елен Деџенерис Копче за задниот дел на жените

ЕВ од Елен Деџенерис Копче за задниот дел на жените

DEN 367.68

Количината на стоката
Това е достапна

Гледано како доаѓа и оди .. Класичната кошула со копче надолу редефинирана со разиграни копчиња за грб заврши во мека нијанса на Chambray, оваа кошула од ЕВИ од Елен Деџенерис е во тренд за вашата работа и надвор од погледот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. v-врат со зашилена јака; Затворање на копчињата. Манжетни кратки ракави. Детали за достојни танц : Оладеното копче надолу хитови свеж за вашиот обичен стил. 100% лиоцел. Машина за перење. Увезени. EV1 од копчето Елен Дегенерес назад В-врат за вратот за жени. Овој инклузивен бренд од Елен Деџенерис беше буквално направен да „стави насмевка на лицето на сите!“ Не само што сè е прифатливо, туку и се е пријатно. Ова се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата