.

.

Атлетски работи женски основни активни шорцеви за велосипеди за велосипеди, отпечатоци

Атлетски работи женски основни активни шорцеви за велосипеди за велосипеди, отпечатоци

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Атлетски работи фитнес шорцеви, совршени за вежбање и виси околу куќата да ги завршат работите! Овие класични шорцеви за велосипеди се карактеризираат со технологија за прицврстување на влагата DRI-моор, овозможувајќи дишење и спречување на непријатност предизвикана од вградена влага. Ткаенината од памук-спандекс чисто ја апсорбира потта. Шорцевите се активно опремени, што значи дека се вклопуваат како втора кожа : природно контурирани на вашата форма и кривини, и се протегаат за целосна подвижност во текот на вашата рутина за вежбање. Атлетски работи Activeенски активни активен шорцеви за велосипеди со Dri-работи, исто така, може да се носат удобно како основен слој под облеката. Атлетски работи женски основни активни шорцеви за велосипеди за велосипеди, отпечатоци : ексклузивно преку Интернет. 90% памук 10% спандекс. 6.5" inseam bike short. Fitted. Pull-On Styling. Tag-free Comfort. Dri-works Moisture Wicking. Imported. Machine Washable. Available in Core Colors, CLICK HERE. Available in Fashion Colors, CLICK HERE. Available in Plus Sizes, КЛИКНИ ТУКА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата