.

.

Чудо девојки на нација Нејзавни долги градници, 2-пакувања, големини 30A-38A

Чудо девојки на нација Нејзавни долги градници, 2-пакувања, големини 30A-38A

DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте дополнителна покриеност и поддршка со девојчињата непречено пакување со долги линијата за градници 2. Овие беспрекорни градници се направени со нејзината удобност и поддршка во умот. Овие градници за обука на девојчиња се дизајнирани со мека, беспрекорна ткаенина Поинтел со совршена количина на покриеност за самоуверено абење и поддршка. Овие Tween Bralettes имаат затегнат дно бенд за да ја одржат во место без оглед што носи денот. Одличен градник за долги тренинзи да се слоши под облеката и да се смени во и надвор од кога е во движење. Девојки за обука на градници за обука на девојчиња вклучуваат две девојки за чудо девојки Непрекинати долги градници. Овие градници за обука на девојчиња се дизајнирани со мека, лесна ткаенина Поинтелл со совршена количина на покриеност за самоуверено абење и поддршка . Овие непречено градници имаат лесен дно бенд за да ги задржат Нејзината во место без оглед на тоа што носи денот . одличен градник за долги тренинзи до слој под облеката и промена во и надвор од кога е во движење . Дополнителни бои на располагање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата