.

.

Womenенски замен со едно парче костим за капење

Womenенски замен со едно парче костим за капење

DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ајде да одиме на пливање! Задачата за пливање подготвени за плажа е тука со ладно костум за капење од Xoxo. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. поставени и отстранливи чаши со подлога. Умерено покритие. Заполниот врат со затворање на вратоврска; Детали за ладно рамо со пом-пом-акценти. Сметување однапред. Акценти на Тасел на колковите. Наредени. 82% најлон/18% Spandex Self; 100% полиестерска постава. Миење на рацете. Увезени. Замачкан едно парче костим за капење за жени од xoxo.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата