.

.

Стак и чувајте када без капак - црвена боја

Стак и чувајте када без капак - црвена боја

DEN 1569.44

Количината на стоката
Това е достапна

Организирајте играчки, игри и материјали во шарените магацини ECR4 Kids и чувајте кади. Направено со тешка полипропиленска пластика, канти нема да пукнат или да се пробиваат со секојдневна употреба. Канти за отпадоци се заокружуваат рабови за безбедност и се дизајнирани да одговараат на повеќето кубички единици. Тие се нудат во најразлични атрактивни бои, вклучувајќи : сина, црвена, жолта и јасна. Кога не се користи магацинот со кади за да заштедите простор. Купови на магацини и продавници доаѓаат во случај на пакети од 6. • Мултифункционални канти за складирање за играчки, уметности и занаетчиски материјали или хардвер дизајниран со заоблени рабови за безбедност. • Изграден со тешки полипропилен за да се организира дома, игротеки, училници или дневни часови. • Лесно чувајте го со Stackable Design за да заштедите простор. • Кади за складирање можат да се користат самостојно или се вклопуваат во повеќето стандардни единици за коцки. • Целокупни мерки 5 "H x 8,5" W x 13,5 "D (секоја).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата