.

.

Универзитетски пијалоци за пијалоци од Универзитетот во Индијана за гости

Универзитетски пијалоци за пијалоци од Универзитетот во Индијана за гости

DEN 182.72

Количината на стоката
Това е достапна

Започнете ја забавата додека се подготвувате да ги развеселите Хоузиерите на големата игра со овие салфетки за пијалоци на универзитетот во Индијана. Совршено заедно со пијалоците од задната врата, салфетките имаат ткиво за квалитет на лицето и мерат квадратни 5 ”. Салфетката за пијалоци доаѓа во пакувања од 60 и може да се меша и да се совпаѓа со другите материјали за забава на универзитетот во Индијана. Снабдувањето со забавата сигурно ќе додаде совршен допир на вашиот следен собир. Уживајте во леснотијата на поставување и исчистете кога користите материјали за еднократна употреба. Салфетки за пијалоци на универзитетот во Индијана ќе ја исчезнат неволјите. 60 салфетки за коктел на универзитетот во Индијана. Совршено за забави на денот на играта или опашката. Мерки 5 "x 5 " квадрат и служи 24 гости. Салфетки за пијалоци на Универзитетот во Индијана за 60 гости : 60 салфетки за коктел од универзитетот во Индијана. Салфетки за коктел измерат 5 "квадратни. Премиум салфетки со хартија со 2-тина хартија за лесно расчистување кои се за еднократна употреба и прават поставени лесни и исчистете ветре. Совршен за забави на денот на играта или затегнување. Координати со други материјали за забава на Универзитетот во Индијана.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата