.

.

Остани цел ден Фондација и коректор - # голи од Стила за жени - шминка од мл

Остани цел ден Фондација и коректор - голи од Стила за жени - шминка од мл

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е лесна, висока дефиниција, градење покриеност и матна фондација без нафта. Погодно е скриено во внатрешноста на капачето е кремаст, полномошник за полнење на полнење што се меша со беспрекорно за веднаш да се неутрализира под круговите на очите. Ова е лесна, висока дефиниција, градење покриеност и матна фондација без нафта.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата