.

.

Достапна широка ширина на женско време и Tru Strappy

Достапна широка ширина на женско време и Tru Strappy

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставно и елегантно, ќе се чувствувате чудесно во овие време и едвај-таму сандали! Тие се станови, но со обилна мемориска пена за која нозете ќе ви се заблагодарат. Облечете ги овие нагоре или надолу - подготвени за забави на плажа или вечера! Продаден исклучиво на. Лизгачки стајлинг. Едвај-таму ленти. Удобно стапало. Рачно изработено горно и надворешно. Избришете чиста. Увезени. Едвај-сандали за жени од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата