.

.

Те сакам тетратка, празно списание за запишување, точки на линии, широко владее, средно во

Те сакам тетратка, празно списание за запишување, точки на линии, широко владее, средно во

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантен дизајн со 144 листови, трајно совршено врзан за хартија. Брошурата е преносна (6 x 9 инчи) A5 големина, совршена за дневна употреба, без оглед дали е дома, работа или училиште. Со една од ваков вид печатење на образец на покритие што ќе ве натера да се истакнувате, исто така достапно во различни бои за да ги прилагодите вашите преференции. Работи што треба да ги сакате : * Професионална совршена врзана хартија. * Достапно во разни бои. * 288 страници (144 листови). * 75 ГСМ тежина на хартија. * Исклучени 8мм, широко распространети линии. * Без киселина, неоткриена бела хартија. * Беспрекорна тетратка со тематски модели. Нашите списанија, планерите и тетратките се пријателски за молив и пенкало, уникатни со релативно фер цена и совршени за допир. Додека другите читаат за историјата, другите ја пишуваат, напишете го вашето денес. Те сакам тетратка, празно списание за запишување, испрекинати линии, широко распространето, средно (А5) 6 x 9 во (жолта) (хартија).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата