.

.

Црвена жешка холографска сјај Божиќна топка 10 “

Црвена жешка холографска сјај Божиќна топка 10 “

DEN 471.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа многу уникатна ставка за тешко да се најде е совршена за комерцијално украсување. Гледачите ќе бидат воодушевени од нејзината големина и расипување на убавината на убавината, комбинирајте ја убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинлива практичност на пластичните карактеристики : Боја : Црвена топла завршница : холографски сјај опремена со златен украс капа за затворено користење само - ако се користи место за отворено место - ако користите место за отворено место на отворено Под покриена област Димензии на комерцијална големина : 10 "(250мм) Материјал (и) со дијаметар : Трајна пластична црвена топла. Холографски сјај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата