.

.

Елитата на мажите Al1ve го тужеше врвот на резервоарот за мускули

Елитата на мажите Al1ve го тужеше врвот на резервоарот за мускули

DEN 366.24

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте подготвени за изведба со нов мускул од Al1ve. Оваа маица за вежбање на мажи има технологија за дизајн без ракави и влага за да ве одржи ладно и суво во текот на секоја активност. Финишот на Хедер е мека на кожата за дополнителна удобност - само повлечете ги омилените шорцеви за вежбање и сте подготвени! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Без ракави. Технологија за губење. Логото на логото. Лента за вратот за удобност. Меко чувство. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки мускулен резервоар врвот од Al1ve.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата