.

.

Машка перформанси за ладење, истегнете столар, Пант

Машка перформанси за ладење, истегнете столар, Пант

DEN 556.80

Количината на стоката
Това е достапна

Овие панталони за столар на браната се изградени цврсто со употреба на флексибилно платно за истегнување за да се држат до она што ќе го фрлите на нив или во нив. Осум џебови и цврста странична јамка ја држат целата опрема што ви треба. Додадовме густ од препоните за додадена удобност и тотална слобода на движење. Дното полите е засилено со двојни слоеви за да работат долги часови без да се распаѓаат. Feelе се чувствувате брана добро цел ден во овие работни панталони додека ќе ја одморите таа дополнителна милја. Ткаенината со солидна памучна платно има 2% спандекс за вистинската количина на истегнување и удобност. Немојте да го потите - оваа ладна ткаенина на браната е влага. Полевата лента се протега до 1â за дополнителна удобност. Без прицврстување, без гребење : Инженерниот сад од препоните им дава на вашите момчиња соба да дишат. Засилената панел за кикло на дното на ногата нема лесно да се распадне. 8 брана добри издржливи џебови и странична јамка држете се што ви е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата