.

.

Sumbell Industries Nautilus Sea Shell Различни модели на клипирање на колаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн од Лиза Моралес

Sumbell Industries Nautilus Sea Shell Различни модели на клипирање на колаж сликарство бело врамен уметнички

DEN 639.68

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : животно; Морски живот; Колаж, Наутилус, Шашел, Лиза Моралес. Дизајн од Лиза Моралес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата