.

.

Лесна улична цел лизгање

Лесна улична цел лизгање

DEN 527.84

Количината на стоката
Това е достапна

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи на горниот дел што го прават посебен. Има стрии што ви дава простор да се движите, перничен внатрешен ѓон и текстурирана надворешна плоча за одлична акција за зафаќање. Подготвена влошка. Квадратни пети. Двојно еднострано gore за да ви помогнеме со прилагодено вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата