.

.

ќотек за реверзибилна машина за реверзибилна машина, 5 '8', беж и морнарица

ќотек за реверзибилна машина за реверзибилна машина, 5 '8', беж и морнарица

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Craиркајќи килим што може да се пее што не само што ги држи до секојдневните хаос во животот, туку испорачува двојно од носењето, и двојно повеќе од стилот, пред да треба да се искористи? Не барајте повеќе со оваа реверзибилна површина за перење машина. Дво-во-едно дизајни : Секој килим има уникатна шема од секоја страна, што ви дава можност да го вклучите вашиот дизајн на ентериер кога ќе се појави расположението. Направени од одржливо извори на премиум синтетички влакна, нашите килими што можат да се мијат машини се отпорни на истурање и дамки што го прават совршен за оние со деца и миленичиња. Кога ќе се случи тоа неизбежно "oops ", едноставно превртете го килимот и ставете го во вашата машина за перење! Вратете се и опуштете се со нашите лесни за грижа и килими со миленичиња. Nuloom Lisanne Reversible Machine Surce Area reg. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата