.

.

Американска плоча за полнач за злато стакло

Американска плоча за полнач за злато стакло

DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали сте домаќини на интимна вечера или гламурозна манифестација на резолуција, оваа плоча за полнач за полначи од Америка ќе додаде стил, елеганција и софистицираност. Плочата е изработена од стакло и мерки со дијаметар 13 ”. Тоа прави зачудувачка фокусна точка за поставување на кое било место. Мешајќи ја високата декоративна привлечност со практичноста на пласматот, секој полнач ги фаќа малолетни неред и истури на гостите во текот на целата вечер. Користете го за да прикажете картички за имиња, менија, прстени со салфетки и други додатоци пред да поставите курсеви на нивната пространа површина. Плочата за полначи во форма на тркалезна форма е совршена позадина за сите ваши парчиња вечера. Малку покачени, овие плочи ќе помогнат да се создаде висина за да ги претставите парчињата прибор за јадење. Издржливи и еднократно, тие ќе можат да се користат постојано за сите ваши најдобри прилики. Добро спарете се со тркалезни или квадратни плочи, пластери или чинии. Идеално за внатрешна и надворешна употреба. Соберете го најголемиот дел од плочите за полначи за употреба на официјални забави за вечера, ресторани, свадби, невестински и тушеви за бебиња, собири за одмор, банкети, угостителство и многу повеќе!. Само миење на рацете. Тие не се машина за миење садови или микробранови и треба да се користат само за украсни цели. Сетот е боксер со грижа и стручно пакување, така што ќе пристигне до вас во врвна состојба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата